کوشا صنعت صحرا

گروه صنعتی کوشا صنعت صحرا با بیش از یک دهه سابقه و 60 نفر پرسنل مستقیم و غیر مستقیم، با شناخته شدن به عنوان صادرکننده نمونه استان قزوین در سال های 1395 ، 1396 ، 1397 و موفقیت در اخذ گواهینامه های iso9001:2015 ، iatf16949:2016 درسال 1398 در زمره اولین صنعتگرانی باشد که تکنولوژی دستگاه های تزریقی و بادی پلاستیک را وارد کشور نموده است. در این راستا هم اکنون طیف وسیعی از محصولات پلاستیکی در مصارف خانگی ، صنعتی و کشاورزی در مجموعه های این گروه صنعتی تولید می گردد. همچنین این شرکت علاوه بر تولید، تامین کننده نیاز مواد اولیه خام پلاستیکی، ماشین ها و قالب های تزریق پلاستیک در سرتاسر ایران می باشد. واحد بازرگانی: واحد بازرگانی داخلی گروه صنعتی کوشا صنعت صحرا به دلیل حجم گسترده فعالیت خود به دو بخش بازرگانی و فروش مواد خام پلاستیک ) صنعتی و غیر صنعتی ( و واحد پخش مصنوعات پلاستیکی تقسیم گردیده است، که با بهره گیری از پرسنل مجرب وفعال در زمینه فروش وخدمات مواد خام پلاستیکی و محصولات تولیدی قابلیت ارسال طیف گسترده ای ا ز محصولات تولیدی و نیز مواد خام پلاستیکی را به اقصی نقاط میهن اسلامی دارا می باشد. پرسنل واحد بازرگانی خارجی با سرعت عمل در کار، پایین آوردن هزینه تمام شده کالا از مرحله تصمیم گیری تا خرید، سفارش و ترخیص کالا و قابلیت فروش، تامین مواد خام اولیه پلاستیک دیگر همکاران و صنایع وابسته در هر تناژ و نوعی با نازلترین قیمت و کمترین زمان را فراهم نموده اند. این مجموعه با داشتن نمایندگی کارخانجات معتبر تولید کننده مواد پلیمری کره جنوبی، تایوان، عربستان و ...، آمادگی قبول سفارش و ارایه بروشور و پروفورم جهت تهیه و خرید هر نوع مواد اولیه پلاستیکی و نیز انجام کلیه امور بازرگانی خارجی در خصوص واردات کالا از قبیل گشایش اعتبارات اسنادی و ترخیص کالا را دارد. همچنین این واحد با داشتن نمایندگی فروش ماشین آلات تزریقی و بادی و قالب در خاورمیانه از شرکت های معتبر چینی، آمادگی فروش و ارایه خدمات پس از فروش ماشین آلات تزریقی و بادی و قالب را در سراسر ایران دارا می باشد.

گروه صنعتی کوشا صنعت صحرا، در جهت و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همانا مبارزه با بیکاری برای اشتغال زایی و افزایش سطح معیشتی و درآمدی در اعتلای ایران اسلامي، بومی سازی تکنولوژی، تولید محصولات با کیفیت رقابتی و با قیمت مناسب و ارز آوری به واسطه صادرات کالاهای تولیدی است، در شهر صنعتی البرز تاسیس گردید. مدیران این مجموعه عظیم تولیدی در زمره اولین صنعتگرانی بودند که تکنولوژی دستگاههای تزریقی و بادی پلاستیک را وارد کشور ایران نمودند و تلا شهای بسیاری شد تا با توانایی و امکانات محدود آن روز، این صنعت را به عنوان یک صنعت بومی، در این مرز و بوم وارد نمایند. واحدهای مدیریتی، بازرگانی و فنی شرکت صنعتی کوشا صنعت صحرا مدتها پیش از تاسیس این شرکت در جای جای ایران هر یک مشغول به فعالیت در این زمینه بودند که در نهایت با هدف گسترش امکانات و خدمات و بهره گیری هر چه بیشتر از دانش و تخصص ایرانی، اقدام به تشکیل مجموعه کوشا صنعت صحرا نمودند که بالحق طلیعه ای نو در شکوفایی صنعت پلاستیک در کشور به شمار می رود.

فعالیت های تولیدی: تولید محصولات متنوع پلاستیکی با نظارت مستقیم اداره بهداشت این مجموعه دارای یک واحد عظیم تولیدی با ظرفیت مصرف 11،000 تن مواد اولیه برای سه شیفت کاری، با مجوز رسمی از وزارت صنعت، معدن، تجارت استان قزوین بوده که در زمینه تولید محصولات پلاستیکی با مصارف صنعتی، خانگی و کشاورزی و با ظرفیت تولید بیش از 400000 قطعه محصول پلاستیکی در ماه به امر تولید مشغول می باشد. واحد پخش مصنوعات پلاستیکی با بهره گیری از پرسنل مجرب و فعال در زمینه فروش محصولات تولیدی، قابلیت ارسال طیف گسترده ای از محصولات تولیدی را به سراسر کشور و همچنین مرزهای تجاری ایران در مدت زمان مناسب را دارا می باشد. لازم به ذکر است، بخشی از محصولات مصرف خانگی، تحت کنترل ناظر اداره بهداشت تولید و به بازار عرضه میگردد و نیز کلیه اجناس این شرکت در اداره ثبت طرحهای صنعتی به عنوان طرح صنعتی و اداره ثبت علائم تجاری به عنوان علامت تجاری به ثبت رسیده است. فروش ماشین آلات تزریق پلاستیک و بادی و تولید نایلون این شرکت آمادگی خود را به منظور فروش نقدی و اقساطی و نصب و راه اندازی کلیه دستگاههای تزریق پلاستیک – دستگاههای بادی و تولید نایلون در سرتاسر کشور پهن آور ایران اعلام میدارد. دستگاههای تزریق پلاستیک – دستگاههای بادی و تولید نایلون این شرکت، مجهز به مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و با همکاری و مشارکت شرکتهای معتبر چینی تولید می گردد. این شرکت با کادر مجرب و مهندسین زبده خود در امور نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه برنامه ریزی شده pm (preventive maintenance (در جهت کاهش هزینه های تعمیرات دستگاهها و ماشین آلات، قادر به طراحی و اجرای سیستم pm و سرویس دهی و خدمات منحصر به فرد در این زمینه می باشد. خدمات و پشتیبانی دستگاههای نصب شده توسط متخصصان این شرکت به صورت بیست و چهار ساعته در اقصی نقاط میهن اسلامی صورت می پذیرد.

  • اسلایدر
  • اسلایدر
کوشا صنعت صحرا | تولید کننده محصولات پلاستیکی با سال ها سابقه ي درخشان درخدمات حرفه ايي آماده ي خدمت گذاري به شما عزيزان مي باشد.تضمين کيفيت خدمات و سلامت کالا در زمان تحويل کالاهاي شما و همچنين پرداخت خسارت در زمان بروز خسارت هاي ناگهاني از جمله خدمات ما مي باشد.